Hakkımızda

Hacı Mehmet Ali HÖKE’nin kurusu olduğu Mimsan Plastik’in, 30 yıllık deneyiminin temelleri, P.E. Branda, P.E. Rulo P.E. Shrink rulo gibi başlıca plastik ambalaj üretimi üzerine 1987 yılında Bayrampaşa’da atıldı.

Hacı Mehmet Ali HÖKE’nin,bir kesim ve bir extruder makinesiyle üretime başladığı atölye,oğulları Murat HÖKE ve Recep HÖKE’nin desteğiyle gelişip büyüyerek 2006 yılında Hadımköy ISISO da ki fabrikaya taşındı.

2015 yılında ise bugünkü şirket ortakları; Murat HÖKE ve Recep HÖKE’nin öncülüğünde Hadımköy Ömerli’de kendi fabrikalarının inşasıyla, inşaat sektöründe de ilk adım atılmış oldu.2017 yılı itibariyle plastik sektöründeki üretimlerine Hadımköy tesislerinde devam etmekte olan Mimsan Plastik, yıllık 12.000 Ton üretim kapasitesi ile çalışmaktadır.

VİZYON ve DEĞERLER

MÜŞTERİMİZ VELİNİMETİMİZDİR

Değerli müşterilerimiz için önceliğimiz,onların beklentilerine kaliteli,istikrarlı ve çözüm odaklı yaklaşan bir anlayışla karşılık vermektir.Ürünlerimize sahip çıkmak, satış öncesinde olduğu gibi satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak ve geribildirimlerle güvenilir bir iletişim içerisinde olmak görevimizdir. Bu nedenle hedefimiz, ülkesi, müşterileri ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmaktır.